Září 2010

Rozcestník brzkých knih

29. září 2010 v 12:31 Forthcoming book

.
Na tyto knížky se můžeme v brzké době těšit


Avšak tyto knihy jsou v plánu vydáníJ. R. Ward- Milenec z temnot I. download

28. září 2010 v 15:01 | kája |  Download knih
.
Kompletně celá kniha ke stažení ZDE

J. R. Ward- Probuzený milenec III.

28. září 2010 v 14:58 | kája |  Vampire
.

Třetí pokračování ságy Milence z temnot.

Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní - dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou.
Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčiným mučitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti.
Z cyklu Bratrstvo černé dýky.J. R. Ward- Milenec z věčnosti II.

28. září 2010 v 14:47 | kája |  Vampire
.

Autorka se vrací do stínů Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů bratrstva. Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnenasytnější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. O to větší starost chová o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou v jeho péči, o níž ví, že je k němu přitahována stejně intenzivně, jako on k ní.
Z cyklu Bratrstvo černé dýky.

Info o knize:
Název: Milenec z věčnosti
Anglicky: Lover eternal
Autorka: J. R. Ward
Nakladatel: BARONET
464 stran, 299 KčJ. R. Ward- Milenec z temnot I.

28. září 2010 v 14:30 | kája |  Vampire
.

Úvodní román slavného cyklu představuje tajné bratrstvo šesti upírských bojovníků, ochránců rodu. Ti ve skrytu noci vedou nekonečnou a neúprosnou válku s odvěkými nepřáteli o svá území v Caldwellu. Nejkrvežíznivějším z upírů je vůdce bratrstva, Wrath, který touží odplatit vraždu svých rodičů. Avšak když jeden z jeho nejstatečnějších bojovníků padne a zanechá po sobě polorodou sestru, musí za ni Wrath vzít zodpovědnost. Zavede ji do světa neživých, o němž dosud neměla tušení, do světa smyslnosti, o níž se ji nezdálo ani v nejdivočejších snech.

Info o knize:
Název: Milenec z temnot
Anglicky: Dark lover
Autorka: J. R. Ward
Nakladatel: BARONET
464 stran, 299 Kč


Tuto ságu jsem já osobně ještě nečetla.

Richelle Mead- Vampýrská akademie 2.díl Download

23. září 2010 v 20:09 | kája |  Download knih
.
Kompletně celá kniha ke stažení ZDE

Richelle Mead- Vampýrská akademie 1.díl Download

23. září 2010 v 20:09 | kája |  Download knih
.
Kompletně celá kniha ke stažení ZDE
POku to stále nepujde, zkuste celý odkaz okopírovat
http://uloz.to/4742370/mead-richelle-vampyrska-akademie-1-vampyrska-akademie.doc

Patricia Briggs- Měsíční píseň 1.díl Download

23. září 2010 v 20:08 | kája |  Download knih
měsíční píseň
Kompletně celá kniha ke stažení ZDE

Patricia Briggs- Bone crossed Download

23. září 2010 v 20:08 | kája |  Download knih
.
Kompletně celá kniha v angličtině ke stažení ZDE

Jana Pecnerová- Upír s tváří anděla Download

22. září 2010 v 22:29 | kája |  Download knih
.
Kompletně celá kniha ke stažení ZDE

Jana Pecnerová- Upír s tváří anděla

22. září 2010 v 22:19 | kája |  Vampire
.

Příběh upíra - Armanda - věčně mladého upíra s tváří Botticeliho anděla. Armand, nyní prochází napříč staletími do Kyjevské Rusi (jeho dětství) - zničeného města pod nadvládou Mongolů - a do starověké Konstantinopole, kde ho tatarští nájezdníci prodají do otroctví. A v nádherném paláci renesančních Benátek ho nalézáme citově a intelektuálně vázaného na velkého upíra Maria, který se mezi lidmi vydává za záhadného, samotářského malíře a obdaří Armanda darem upírské krve. Jak se román žene k vyvrcholení, pohybuje se mezi přepychovými a elegantními scénami, mezi bojem, požáty a uctívání ďábla v Paříži 19. století stejně jako v dnešním New Orleansu, vidíme jeho věčně zranitelného a romantického hrdinu, nuceného volit mezi svou soumračnou nesmrtelností a spásou nesmrtelné duše.
Další  kniha z cyklu Interview s upírem.

Info o knize:
Název: Upír s tváří anděla
Autorka: Jana Pecnerová
Nakladatel: Ottovo nakladatelství
463 stran, 199 Kč

Richelle Mead- Vampýrská akademie 5.díl

22. září 2010 v 22:07 | kája |  Vampire
.

Páté pokračování Vampýrské akademie s názvem Spoutaní magii


Dimitrij dal Rose poslední šanci, aby se rozhodla. Její volba však byla špatná…
Po dlouhé a strastiplné cestě na Sibiř, kam se vydala hledat milovaného Dimitrije, se Rose vrací na Akademii svatého Vladimíra, ke své nejlepší kamarádce Lisse a ostatním. Maturita se rychle blíží a dívky se už nemohou dočkat opravdového života za železnou branou Akademie. Avšak Rose stále s bolestí v srdci vzpomíná na Dimitrije, kterého přes všechno zlé nedokáže přestat milovat.
Nedokázala ho zabít, když dostala šanci. A v blízké budoucnosti se možná začnou naplňovat její nejhorší sny: Dimitrij ochutnal její krev a Rose v hloubi duše ví, že ji pronásleduje. Přesto se stále nevzdává naděje na Dimitrijovu záchranu - otázkou ovšem zůstává, jestli se jí ho podaří zachránit dřív, než ji Dimitrij zabije a promění ve Strigojku. Bude jejich láska opravdu věčná?


Richelle Mead- Vampýrská akademie 4.díl

22. září 2010 v 21:57 | kája |  Vampire
.

Život Rose Hathawayové nebude už nikdy stejný. Po nelítostném útoku na Akademii zemřelo hodně Morojů i dhampýrů. Ti, kteří přežili, jsou na tom ještě hůř: musejí se vyrovnat se smrtí kamarádů. A Rosin krk nyní zdobí tetování, které všem zvěstuje, že zabila bezpočet Strigojů. Jen jedna oběť je však důležitá… Dimitrij Belikov. Rose podstoupila bolestnou volbu, opustila Akademii i svou nejlepší kamarádku Lissu, poslední žijící dragomirskou princeznu, a vydala se pronásledovat muže, kterého miluje. Musela dojít až na kraj světa, aby Dimitrije našla a mohla tak splnit krvavý slib, který mu dala. Až ale nastane okamžik rozhodnutí, bude Dimitrij stále chtít, aby ho raději zabila, než aby žil jako stvůra? V sázce je teď úplně všechno. Zranitelná a osamocená Rose se ocitá ve světě, který je pro ni stejně neznámý jako nebezpečný. Najde v sobě dost sil, aby Dimitrije zničila? Anebo se obětuje ve jménu nesmrtelné lásky?

Info o knize:
Název: Vampýrská akademie Krvavý slib
Autorka: Richelle Mead
Nakladatel: Domino
300 stran, 249 Kč

Bohužel tohle pokračování na mě zatím ještě čeká