Richelle Mead- Vampýrská akademie 2.díl

22. září 2010 v 21:02 | kája |  Vampire
.

Rose Hathawayová se topí v problémech. Její úžasný učitel Dimitrij jako by ji přehlížel, Mason ji naopak zavaluje milostnými návrhy, které ona nechce přijmout, a navíc na akademii zaútočili smrtonosní Strigojové! Škola je plná strážců, přijíždí dokonce i Rosina matka Janine. Nic z toho však nestačí, a tak se studenti i profesoři vydávají na vánoční prázdniny do Idaha, kde snad budou v bezpečí. V luxusním horském středisku mají všechno, na co si vzpomenou. Chybí jen to nejdůležitější - jistota, že je Strigojové nenajdou a nezničí. Tři studenti se proto vydávají zpět do akademie, aby se Strigoji svedli konečný a vítězný souboj. Když se to dozví Rose, vyrazí za nimi, aby jim pomohla. Nemá ale nejmenší tušení, že se ocitla v takovém nebezpečí, jaké si do té doby ani neuměla představit. A jediným jejím ochráncem je Christian...Info o knize:
Název: Vampýrská akademie Mrazivý polibek
Autorka: Richelle Mead
Nakladatel: Domino
270 stran, 229 Kč


Bližší info v celém článku (pro ty, co chtějí vědět více)
V tomto díle se to mezi Rose a Dimitrijem stupňuje. Navíc Lisa začne chodit s Christianem a chudák Rose se ji pořád dostává do hlavy, když spolu mají zrovna intimní chvilku. Navíc je tady Mason, který je ji předhazován a Rose sama najednou neví, co chce, nebo lépe koho. Bohužel tento díl je spíše smutný.. Mason přijde o život, když se snaží Rose dokázat, že dokáže zabít Strigoje.. a chudák Rose o něj pak přijde a sama získá značky za zabití.
Navíc Dimitrij je zmítán kamarádkou Tašou, která mu pak sama nabídne, aby spolu byli, ale Dimitrij nesklame a zůstává po boku Rose. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama