Richelle Mead- Vampýrská akademie 3.díl

22. září 2010 v 21:14 | kája |  Vampire
.

Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného.

Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit!

Rose své nejlepší kamarádce Lisse lže o svém vztahu k Dimitrijovi, ale jejich přátelství se nyní ocitá v ještě větším ohrožení než kdy předtím. Nesmrtelní vampýři se chtějí pomstít za to, co jim Rose nedávno provedla. Ve strašlivé bitvě, která předčí i nejhorší noční můru, se Rose bude muset rozhodnout mezi dvěma lidmi, na nichž jí záleží nejvíc. Bude ale její volba znamenat, že přežije jen jeden z nich? A pokud ano, bude to Lissa, nebo milovaný Dimitrij?


Info o knize:
Název: Vampýrská akademie Stínem políbená
Autorka: Richelle Mead
Nakladatel: Domino
322 stran, 229 Kč

Bližší info v celém článku (pro ty, co chtějí vědět více)

Tak ve třetím díle se nám to jenom více stupňuje. Rose potkává ducha Masona a nechápe celou dobu proč. Dimitrij vyjádří naplno své city Rose osobně. Spolu se těší, až začnou společný život. Konečně našli řešení. Avšak školu napadnou Strigojové a všichni se za nimi nakonec vydají, díky tomu, že Rose může vidět Masona. A tak se přichystají na proti-útok. Avšak sotva jsme začali idylicky, můžeme začít plakat a stýskat si., Dimitrije zajmou.. ale není mrtev, ale už ani živ... Rose odchází od Lisy a dává přednost Dimitrijovy, aby ho mohla zabít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama