Únor 2011

Danielle Trussoniová- Angelologie

21. února 2011 v 23:38 | kája |  Fantasy
.

Andělé a lidé kdysi zplodili potomky - a bylo to zlé plémě, které zatratil sám Bůh. Jenže oni stále žijí mezi námi
Evangeline byla malou dívenkou, když ji její otec přivedl do kláštera sv. Růženy.
Zde žije tichým životem řádové sestry, dokud nedostane dopis s podivnou žádostí. Kdosi pátrá po šedesát let staré korespondenci mezi matkou představenou a slavnou mecenáškou Abigail Rockefellerovou. Ukáže se, že za druhé světové války podporovala skupinu angelologů spojených s klášterem, pátrajících po mocných a zákeřných potomcích padlých andělů. Evangeline odhaluje po tisíciletí zuřící boj mezi andělskou rasou Nefilim a angelology, mezi které patřili i její rodiče.
Neobvykle vysocí, krásní a zločinní Nefilim se od počátku civilizace pohybovali v zákulisí historie a usilovali o opětovné získání své bývalé moci. Percival Grigori je jedním z nich, pomalu však umírá na záhadnou nemoc. Je klíčem k jeho uzdravení lyra mytického Orfea, po které pátrají celé generace angelologů? Dokáže ho Evangeline zastavit, než svou strašnou sílu obrátí proti lidstvu? A zatím hluboko v jeskyni v nepřístupných bulharských horách dlí praotcové zlovolných andělů, jejich smrtonosná záře proniká klecemi, v nichž jsou uvězněni tisíce let, a jejich hněv se stupňuje

Info o knize:
Název:  Angelologie
Autorka: Danielle Trussoniová
Nakladatel: Knižní klub
424 stran, 399 Kč

Alyson Noëlová- Modrý měsíc II.

21. února 2011 v 23:38 | kája |  Vampire
.

Na začátku druhého dílu bestsellerové knižní řady Nesmrtelní, jejíž překladová práva se prodala do 34 zemí, se zdá, že lásce mezi Ever a Damenem už nestojí nic v cestě. Hrdinka proniká to tajů své nové identity a do temného, svůdného světa nesmrtelných. Jenže pak Damen onemocní, začne chřadnout a ztrácet své neobyčejné schopnosti. Zoufalá Ever se na jeho záchranu vydá do Země léta a tam objeví způsob, jak vrátit čas. A najednou má na výběr ze dvou možností: Může zachránit umírajícího Damena, nebo otočit běh času, zabránit nehodě, která jí vzala celou rodinu, a žít jako dřív. Jenže cena je příliš vysoká…

Jedná se o pokračování knihy Napořád
Tak uvidíme na co se můžeme těšit

Info o knize:
Název:  Modrý měsíc
Autorka: Alyson Noëlová
Nakladatel: ARGO
240 stran, 269 Kč

Melissa De La Cruz- Modrá krev

13. února 2011 v 0:23 | kája |  Vampire
.

Schuyler Van Alenové je patnáct. Přestože pochází ze slavné a kdysi bohaté rodiny, většina jejích vrstevníků jí opovrhuje a doma s ní žije jen přísná babička. Ke všemu se teď u ní a několika dalších spolužáků z prestižní newyorské střední školy začínají objevovat podivné příznaky - modrající žíly na rukou, náhlé vize z minulosti a chuť na syrové maso. Když je za záhadných okolností zavražděna šestnáctiletá Aggie, Schuyler a ostatní se dozvídají děsivou pravdu - nejsou tak úplně lidé Ochutnejte Modrou krev a budete si chtít přidat!

Info o knize:
Název: Modrá krev
Autorka: Melissa De La Cruz
Nakladatel: BB ART
240 stran, 199 Kč

P. C. Castová- Škola noci 5.díl Download

13. února 2011 v 0:23 | kája |  Download knih
.
Kompletně celá kniha ke stažení ZDE

P. C. Castová- Škola noci 4.díl Download

13. února 2011 v 0:23 | kája |  Download knih
.
Kompletně celá kniha ke stažení ZDE

Děkovačka

9. února 2011 v 10:33 | kája |  Info blog
Tímto článkem bych chtěla všem poděkovat za kladné ohlasy, za vaše zprávy a komentáře. Moc  mě
.

těší, že tenhle blog nestojí ladem a naopak, že vzbuzuje takový zájem. Víte, založila jsem tento blog z prostého důvodu, nikde jsem totiž nemohla najít pořádný blog o informacích, kdy knihy vyjdou a o čem budou a podobně. Proto tento blog, abych v tom měla systém a věděla, kdy si mám kterou knihu koupit, zvláště z mých oblíbených žánrů . A tak mě těší, že v tom nejsem sama.
Ještě jednou velké díky za podporu

Maggie Stiefvaterová- Váhání (2011)

9. února 2011 v 10:26 | kája |  Knihy s datumem vydání
.

Pokračování Mrazení.
Vlkodlaci z Mercy Falls se vracejí. Teď, když se Grace a Sam našli, musí bojovat, aby mohli zůstat spolu. Pro Sama to znamená zúčtovat s minulostí, pro Grace vyhlížet budoucnost, která je čím dál nejistější. Do jejich příběhu však nečekaně zasáhne nový vlk jménem Cole, který bojuje se svými vnitřními démony a už navždy chce zůstat ve vlčí kůži. Sam si naopak stále nemůže zvyknout na svou lidskou podobu. Tolik se bojí, aby nepřišel o své nové štěstí s Grace. Jenomže netuší, že v Grace, uvnitř jejího těla, roste hrozba, která je může o jejich štěstí připravit... Bude láska dost silná na to, aby se poprala s osudem? Můžeme se vyhnout tomu, kým jsme?


Lauren Kate- Pád (srpen 2011)

9. února 2011 v 10:09 | kája |  Knihy s datumem vydání
.

Tento román líčí příběh dívky Luce, které bylo právě sedmnáct. Luce byla obviněna ze smrti chlapce, o kterého se starala. Je tedy poslána do nápravného ústavu. Zde se setkává s různými lidmi, nejvíce je ale přitahována k záhadnému Danielovi. Zatímco je silně přitahována k Danielovi, cítí něco i k chlapci jménem Cam - vzniká tak milostný trojúhelník. V krátkém čase ve škole Luce cítí, že Daniela zná, jakoby se s ním už jednou někde setkala. Zatímco se jí Daniel vyhýbá, Luce se snaží zjistit, kdo Daniel ve skutečnosti je …

Fallen je fantasy román o dívce Luce, která začne studovat na internátní škole Sword & Cross. Tam ji hned na první pohled zaujme Daniel Grigory, na kterém vidí cosi povědomého. Je jakýmsi jejím světlým bodem v místě, kde jsou zakázané mobilní telefony a bezpečnostníkamery sledují každý váš krok. Daniel nechce mít nic s Luce, ona však musí zjistit, co před ní Daniel skrývá, i kdyby jí to mělo zabít.
Meg Cabotová- Slepá vášeň

9. února 2011 v 9:59 | kája |  Romány
.

Číst román Meg Cabotové je jako báječný večírek s kamarádkami: trochu se odvážete, popovídáte si, zasmějete se a cestou domů si říkáte: "Páni, tohle jsem potřebovala." Slepá vášeň je dalším důkazem toho, jak skvěle umí Cabotová skloubit milostný román s komedií a napsat sexy, zábavné čtení.

Scenáristka Lou Calabreseová se cestou na natáčení v aljašské divočině musí mačkat v helikoptéře s tím posledním, o koho by stála: je to Jack Townsend, sex symbol Hollywoodu, ale pro Lou jen nafoukaný sukničkář. Zrovna nedávno ho odkopla hrdinka posledního filmového hitu, která se vzápětí provdala za Louina dlouholetého přítele. Lou má pocit, že nic horšího ji už nemůže potkat.

Ovšem jen do chvíle, než se z pilota vyklube nájemný zabiják, který má miláčka Ameriky zastřelit, a jejich vrtulník havaruje uprostřed zasněžených lesů. V té nejhorší možné chvíli, kdy by měli myslet jen na záchranu, si pak Jack začne lámat hlavu, proč si nikdy nevšiml, jak je ta jedovatá scenáristka sexy. A ona v něm pomalu přestává vidět jen náfuku a sukničkáře…
Michelle Zinková- Proroctví sester

6. února 2011 v 11:23 | kája |  Fantasy
.

První díl "gotické" fantasy série situované do Anglie konce 19. století. Dvojčata Lia a Alice právě osiřela. Lia objeví na zápěstí tajemné znamení a začíná si všímat podivného krutého chování své sestry. Objeví knihu s jedinou stránkou, ve které si přečte temné proroctví, které varuje před příchodem Ďábla na svět. Lia se domnívá, že ona je Strážkyní, která tomu má zabránit, a její zlá sestra Branou, jíž má Zlo vstoupit. Ale je to skutečně tak jednoduché?

Info o knize:
Název:  Proroctví sester
Autorka: Michelle Zinková
Nakladatel: Knížní klub
368 stran, 269 Kč

P. C. Castová- Škola noci 3.díl Download

6. února 2011 v 11:23 | kája |  Download knih
.
Kompletně celá kniha ke stažení ZDE

P. C. Castová- Škola noci 2.díl Download

6. února 2011 v 11:22 | kája |  Download knih
.
Kompletně celá kniha ke stažení ZDE

J. R. Ward- Probuzený milenec 3.díl Download

1. února 2011 v 12:43 | kája |  Download knih
.
Kompletně celá kniha ke stažení ZDE

Patricia Briggs- Železný polibek 3.díl Download

1. února 2011 v 12:43 | kája |  Download knih
.
Kompletně celá kniha ke stažení ZDE