Danielle Trussoniová- Angelologie

21. února 2011 v 23:38 | kája |  Fantasy
.

Andělé a lidé kdysi zplodili potomky - a bylo to zlé plémě, které zatratil sám Bůh. Jenže oni stále žijí mezi námi
Evangeline byla malou dívenkou, když ji její otec přivedl do kláštera sv. Růženy.
Zde žije tichým životem řádové sestry, dokud nedostane dopis s podivnou žádostí. Kdosi pátrá po šedesát let staré korespondenci mezi matkou představenou a slavnou mecenáškou Abigail Rockefellerovou. Ukáže se, že za druhé světové války podporovala skupinu angelologů spojených s klášterem, pátrajících po mocných a zákeřných potomcích padlých andělů. Evangeline odhaluje po tisíciletí zuřící boj mezi andělskou rasou Nefilim a angelology, mezi které patřili i její rodiče.
Neobvykle vysocí, krásní a zločinní Nefilim se od počátku civilizace pohybovali v zákulisí historie a usilovali o opětovné získání své bývalé moci. Percival Grigori je jedním z nich, pomalu však umírá na záhadnou nemoc. Je klíčem k jeho uzdravení lyra mytického Orfea, po které pátrají celé generace angelologů? Dokáže ho Evangeline zastavit, než svou strašnou sílu obrátí proti lidstvu? A zatím hluboko v jeskyni v nepřístupných bulharských horách dlí praotcové zlovolných andělů, jejich smrtonosná záře proniká klecemi, v nichž jsou uvězněni tisíce let, a jejich hněv se stupňuje

Info o knize:
Název:  Angelologie
Autorka: Danielle Trussoniová
Nakladatel: Knižní klub
424 stran, 399 Kč
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pájule Pájule | Web | 2. dubna 2011 v 10:28 | Reagovat

tu mám doma brácha, ještě jsem se do ní nepustila :D ale podle toho,co jsem k tomu všechno četla okolo,tak to bude dost dobrá kniha :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama