Patricia Briggs- Stříbrná relikvie

15. června 2012 v 13:03 | kája |  Fantasy
knize Stříbrná relikvie opět zavítáte do světa Mercy Thompsonové, který vytvořila Patricia Briggs.
Naplnila jej vlkodlaky, upíry, čarodějkami, kožoměnci a dalšími kouzelnými bytostmi.
Hlavní hrdinka Mercedes Thompsonová dala jméno celé sedmidílné sérii. Pracuje jako automechanik v Tri Cities v oblasti Washingtonu. Její osobní dědictví je zvláštní dar měnit se v kojota. Mercy celý život obklopuje zvláštní magický prostor. Na žebříčku kouzelných bytostí je spíše plebejec, ale její dobrodružná a ctižádostivá povaha ji nutí prosadit se i proti daleko silnějším kouzelným bytostem.
Momentálně má Mercy velký problém. Knihu, kterou si vypůjčila a která patři fae… Vrátit půjčenou knihu by mohl být celkem jednoduchý úkol. Ale knihkupectví, odkud si ji Mercy vzala, je zavřené a ona nevidí jinou možnost, jak ji předat majitelům. Podráždění fae se budou snažit svůj kouzelný majetek získat za každou cenu. Nesmějí připustit, aby padla do nesprávných rukou. Doplatí Mercy na svou zvědavost?
Mohla by najít oporu v Adamovi, vůdci místní smečky vlkodlaků. Ve svých citech dosud tápe, Adam ji přitahuje jako magnet, stále cítí na těle ozvěny jeho dotyků, ale svou náklonností si zatím jistá není. Jako stín ji stále doprovází její bývalý přítel Samuel. Osamělý vlkodlak stále bydlí s Mercy v jednom bytě, trpí depresí a má sebevražedné sklony. Jejich vztah už dlouho balancoval na hraně a s příchodem Adama se Mercy definitivně rozhodla.

Info o knize:
Název: Stříbrná relikvie
Autorka: Patricia Briggs
Nakladatel: Fantom Print
256 stran, 249
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama