Knihy bez datumu vydání- prozatím

Patricia Briggs- Hurog Duology

27. října 2010 v 9:10 | kája
.

Toto je dvou-edice.
Dragon Bones je samostatný příběh, který hezky řeší hlavní spiklenecké nitě.
Dragon Blood závisí na čtenáři, zda-li má nějaké poznatky o světě a událostech odkazů z předchozí knihy, a je nejlepší čtení po Dragonovi Bones.

Opět se zaměřuji na knihy od Patricie Briggs. Bohužel zase tyto dvě serie jsou dostupné pouze v angličtině. U nás se opět ještě neplánují.
V celém, článku se opět můžete podívat na všechny knihy.
Patricia Briggs- Raven Duology

27. října 2010 v 8:52 | kája

.
High Fantasy
Tato série je dána v nastavení medeival, s malými klany cikánů jako lidí, kteří často mají kouzelné talenty. Tato série se zaměří na vysloužilého bojovníka Tier, jeho manželku cestovatelku, Seraph, a na jejich rodinu. První kniha se čte skoro sama a uvádí nás do jakési problematiky. A rozhodně autorka doporučuje nejprve si přečíst první knihu, protože jsou po tom těžkosti pochopit knihu druhou.

Tato fantasy serie ještě u nás nevyšla. A zatím jsem nenašla žádné informace, zda-li by uvažovali u nás v ČR o vydání této serie.
Jinak Patricii Briggs můžete znát jako autorku Mercy Thomson.
Já osobně doufám, že to jednou u nás vydají, protože to vypadá hodně dobře.


Alpha and Omega Series- Hunting Ground

20. září 2010 v 16:53 | kája
.


Druhý díl volného pokračování Mercy T. bez MT.
Prozatím nejnovější díl této ságy.


Obsah
Vlkodlaci následují fae a vystupují na veřejnost. Než se tak ale stane, vlkodlaci z celého světa se sejdou v Seatlu, aby si vyslechli, co jim k tomu může říct marok, vůdce severoamerických vlkodlaků a hlavní iniciátor nápadu. Toho však na konferenci zastupuje jeho syn Charles Cornick. Spolu se svou družkou Annou se pak musí vypořádat nejen s pár nepříjemnými a neochotnými bestiemi, ale i s vrahem.

Další připravovaný díl se jmenuje Alpha and Omega 3, který vyjde na podzim roku 2011.

Alpha and Omega Series- On the Prowl

20. září 2010 v 16:42 | kája
.

Jedná se o novelu. Tato knižka, už nenavazuje na Mercy Thompsovou, ale odehrává se ve stejném světě.
Tato knížka u nás vyjde, alespoň se na to fantomprint chystají. Až se dokončí serie o MT, přijde snad na řadu Alfa a Omega.


Obsah
Anna se nebála noci, dokud nezjistila, že se v ní skrývají monstra. Když ale přežila brutální útok vlkodlaka, sama se jedním takovým monstrem stala. Tři roky byla nejzbytečnějším a nejpostradatelnějším členem smečky, naučila se držet hlavu neustále skloněnou a nikdy, nikdy nevěřit dominantním mužům. Jenže Anna je nejvzácnější druh vlkodlaka, jaký může být: je Omega. A jeden z nejdominantnějších a nejmocnějších vlkodlaků v zemi, Charles Cornick, zjistí, jakou má pro smečku opravdu cenu - a že je jeho družka.
 
 

Reklama