Knihy s datumem vydání

Maggie Stiefvaterová- Váhání (2011)

9. února 2011 v 10:26 | kája
.

Pokračování Mrazení.
Vlkodlaci z Mercy Falls se vracejí. Teď, když se Grace a Sam našli, musí bojovat, aby mohli zůstat spolu. Pro Sama to znamená zúčtovat s minulostí, pro Grace vyhlížet budoucnost, která je čím dál nejistější. Do jejich příběhu však nečekaně zasáhne nový vlk jménem Cole, který bojuje se svými vnitřními démony a už navždy chce zůstat ve vlčí kůži. Sam si naopak stále nemůže zvyknout na svou lidskou podobu. Tolik se bojí, aby nepřišel o své nové štěstí s Grace. Jenomže netuší, že v Grace, uvnitř jejího těla, roste hrozba, která je může o jejich štěstí připravit... Bude láska dost silná na to, aby se poprala s osudem? Můžeme se vyhnout tomu, kým jsme?

Lauren Kate- Pád (srpen 2011)

9. února 2011 v 10:09 | kája
.

Tento román líčí příběh dívky Luce, které bylo právě sedmnáct. Luce byla obviněna ze smrti chlapce, o kterého se starala. Je tedy poslána do nápravného ústavu. Zde se setkává s různými lidmi, nejvíce je ale přitahována k záhadnému Danielovi. Zatímco je silně přitahována k Danielovi, cítí něco i k chlapci jménem Cam - vzniká tak milostný trojúhelník. V krátkém čase ve škole Luce cítí, že Daniela zná, jakoby se s ním už jednou někde setkala. Zatímco se jí Daniel vyhýbá, Luce se snaží zjistit, kdo Daniel ve skutečnosti je …

Fallen je fantasy román o dívce Luce, která začne studovat na internátní škole Sword & Cross. Tam ji hned na první pohled zaujme Daniel Grigory, na kterém vidí cosi povědomého. Je jakýmsi jejím světlým bodem v místě, kde jsou zakázané mobilní telefony a bezpečnostníkamery sledují každý váš krok. Daniel nechce mít nic s Luce, ona však musí zjistit, co před ní Daniel skrývá, i kdyby jí to mělo zabít.P. C. Castová- Škola noci: Popálená VII. (červen 2011)

25. října 2010 v 10:45 | kája
.
Sedmé pokračování Škola noci. Jak to tentokrát se Zoe dopadne?

Věci sa vyvinuly doslova katastrofálně. Zoeyina duše se roztříštila na kousky. Touží zůstat v Druhém světě navěky, daleko od všech problémů a zlomeného srdce. Čas rychle plyne a s každou hodinou je jasnější, že šance na Zoeyine procitnutí se zmenšují. Jen jedna žijící bytost by ji mohla privést zpět - Stark musí najít způsob, jak to zpravit. Velká upírská rada tvrdí, že on sám musí zemřít, aby se Zoey vrátila. Pochybnosti však zůstavají - co když se to nepodaří? A čas stále plyne... Už jen posledných sedm dní...


Stevie Rae musí mezitím řešit vlastní problémy, které mu brání pomoct Zoey. Drsná červená mláďata rozehráli vlastní hru a před následkama je nebude moci ochránit ani Stevie Rae. Tajemství, které ukrývá, může pomoct přivést Zoey zpět, ale zároveň je vážnou hrozbou pro její vlastní svět.


V středu celého zmatku je Aphrodita - bývalé mládě, maximální čarodějka z pekla. Dostala od bohyně dar vizí o budoucích hrozbách (jestli se to dá nazvat darem), jenže tentokrát se bohyně Nyx očividně rozhodla promluvit prostředníctvím Aphrodite, ať se jí to líbí nebo ne. I Aphrodite může mít velký vliv na to, jestli se Zoeyina duše vrátí. Její priority a věrnost se však můžou vydat jakýmkoli směrem.


Tři děvčata zahrávající si s ohněm. Jestli si nedají pozor, každý se popálí...

Patricia Briggs- River Marked (2012)

20. září 2010 v 14:33 | kája
.


River Marked je 6. pokračování Mercy Thompsonové.
Kdy vyjde tento díl, není ještě řečeno, já osobně tipuji, že to bude začátkem roku 2012. Jelikož v USA vyjde na jaře 2011.

A o čem, že bude tento díl? Je to celkem záhada.
Našla jsem něco málo informací a svou lámanou angličtinou se snažila z toho mála něco vykřesat.

Všichni vždycky věděli, že na Mercy je něco zvláštního a to nejen to, že věděla, jak zpravit auta značky VW. Mercy je měňavec, talent zdědila po svém dlouho mrtvém otci. Až do těď.
Zlo je neklidné v hlubinách Columbia- river. Mercy bude potřebovat pomoct lidí jejího otce, kmene.
A mít nějakou naději na přežití, protože Mercy a Adam, budou potřebovat jejich pomoct.
 
 

Reklama